Pereiti prie turinio

5 meilės kalbos

Vienas iš komunikacinio klausimų sukūrimo tikslų – suteikti poroms įrankį, kuris leistų stiprinti tarpusavio ryšį per geresnį partnerio pažinimą. Sukūrus ilgalaikius santykius, būtinybe tampa sąmoningas pasirinkimas mylėti vienas kitą vėl ir vėl.

 Apie ką mes čia? 

Nors įsimylime spontaniškai, tačiau mylėti, pasak porų konsultanto G. Cahpman, renkamės patys. Nepaisant troškimo mylėti bei būti mylimiems, kartais tiesiog nesuprantame, kur dingo meilė ir kaip ją susigrąžinti.

Kodėl poroje dažnai “kažko trūksta”?

Ar žinojote, kad kiekvienas mylime ir savo meilę išreiškiame skirtingai, todėl norint puoselėti santykius reikėtų išmokti atpažinti, kas svarbu partneriui ir kokiu būdu geriausia parodyti savo meilę. Kas svarbu vienam, kito gali visai nejaudinti ir kartais taip nutinka, kad abu myli, tačiau nesijaučia mylimi. 

Ką daryti?

Geniali knyga „Penkios meilės kalbos”, kurioje autorius aiškiai išskiria penkis būdus, kaip kiekvienas jaučiame bei reiškiame meilę. Juos pažinę, galėsite ne tik identifikuoti, koks jūsų elgesys padeda partneriui jaustis mylimiems, bet ir galėsite patys suprasti savo poreikius. Mes perskaitėme ir rekomenduojamoje, nes knygoje galima rasti:

♥️ kaip atpažinti savo ir partnerio meilės kalbą,

♥️ pavyzdžių kaip išmokti naudoti reikiamą kalbą,

♥️ kuo įsimylėjimas skiriasi nuo emocinio poreikio jaustis mylimam,

♥️ apie sąmoningą sprendimą mylėti greta esantį žmogų.

Apie šią knygą kalbame ne veltui – ji viena iš komunikacinio žaidimo „Noriu tave išgirsti” įkvėpėjų. Jei visgi prisėsti prie knygų sunkoka, ją galite rasti ir audio formatu: https://bit.ly/3nELrkt


Ieškantiems super greito varianto pasmalsauti apie savo meilės kalbą, sufleruojame testą: https://feel2gether.lt/5mk Tačiau, bet kokiu atveju, siūlome knygą perskaityti arba bent jau perklausyti, nes testas tikrai nesuteikia žinių, kaip atpažinti jūsų partnerio meilės kalbą ir neišmoko, kaip ja naudotis.

Tad – gero skaitymo/klausymo!

Pokalbių gidas

Prekių krepšelis