Ir štai mums jau metai!

Šiandien jau stengiamės duoti viena kitai daugiau laisvės, spontaniškumo ir bandome įnešti lengvumo. Kurio tikrai būna, tačiau karts nuo karto, pirmo prioriteto darbais visgi virsta vieningo Instagram filtro išsirinkimas (kurio jau seniai nebenaudojame) ar vienintelio naudojamo šrifto nusimatymas...

Žiūrint atgal, Pokalbių gidas turėjo savo „ups and downs“. Nors gal teisingiau būtų sakyti, kad turėjome mudvi, kaip žmonės. Perdegimas atima motyvaciją, partnerės užsidegimas kitai kartais sukelia savęs graužimą, neišsakyti lūkesčiai – nusivylimą, nesutampanti nuomonė – konfrontaciją. Ir visus šiuos jausmus nėra lengva atitraukti nuo dviejų merginų draugystės, tačiau įmanoma. Įmanoma stengiantis įjungti empatiškumą, mokymąsi nusileisti tada, kai tau mažiau svarbu, bei prisiminimas, kad turime viena kitą pagirti, mokėti džiaugtis ir skirti laiko pakalbėti apie širdies reikalus vietoje Pokalbių gido reikalų, nes gyvenimas ir darbas visada labai glaudžiai susijęs.

Och kiek daug įvyko...

  • paleista internetinė parduotuvė,

  • sukurti du komunikacininiai žaidimai - poroms ir draugams,

  • tapta perdirbto ar kitokio - draugišesnio gamtai popieriaus, pakavimo “ekspertėmis” (na, bent jau pakonsultuoti kas dedasi rinkoje ir ko trūksta galime 😊),

  • bandyta būti net fotografėmis, tačiau tam tikrus darbus išmokta patikėti profesionalams (kaip @alchemija),

  •  įvaldytas (beveik) Google analytics, Google ir Facebook reklamos užpirkimas,

  • širdies ir gyvenimo patirčių atskleista dešimtyse įrašų,

  • pasidalinta mintimis tinklalaidėje, kuri turėtų greitu metu pasirodyti,

  • žaidimai tapo prieinami ne tik internetinėje parduotuvėje, bet net 5-iuose didžiausiuose Lietuvos miestuose įsikūrusiose charizmatiškose kavinėse, unikaliose parduotuvėlėse ir žaviuose gėlių salonuose,

  • šimtai žaidimų rado savo namus, o kai kurie nukeliavo į tolimiausius Europos (ir ne tik) kampelius,

  • sulanksyta beveik tūkstantis dėžučių, o čia be pagalbos jau niekaip nebūtume spėjusios, už tai labai dėkingos esame Edgarui kuris įvaldė lankstymo meną!

Ir dar, panorome paminėti, per metus rinkoje atsirado dar ne vienas panašus įrankis, padedantis pradėti pokalbį ir megzti ryšį, kas rodo, kad tokių priemonių reikėjo mums visiems jau seniai 😊
Tad šiuo, pakylėta nuotaika rašytu postu, linkime ištvermės, nenuleisti rankų mums bei visiems kitiems, kuriantiems priemones bei padedanties mums būti geresniais partneriais, draugais, vaikais, tėvais ir tiesiog - žmonėmis.

Mums šiandien prasideda nauji metai! 😊

Dovana draugams porai poru korteles metai gimtadienis
Dovana draugams porai poru korteles metai gimtadienis

Tamsų spalio vakarą, draugė sulaukė kitos draugės skambučio su idėja. Pradžiai kiek tolima, bet tokia, kuria greitai buvo patikėta – pirmasis lietuviškas komunikacinis žaidimas poroms. 

Ir tada prasidėjo...

Prasidėjo kūryba, užklupo dvejonės, kurias nuvijo palaikymas. Pastarasis transformavosi į tikėjimą, kuris persidavė ir aplinkai bei palaipsniui virto pardavimais! 

Pirmuosius 4 mėnesius darbas prie komunikacinio žaidimo priminė sprintą užsitęsusį į maratoną ir galų gale virtusį perdegimu. Galbūt viena iš priežasčių – vietomis pasireiškiantis perfekcionizmas. Nepameluosime, bet pirmąsias dvi nuotraukas, kurias kelsime į  Facebook, rinkomės abi sėdėdamos kartu ir trukome bene 2 valandas. Tai čia su viena nuotrauka... Su antra trukome dar tiek pat, dar nepamirškime teksto dalies...Pamenu mudviejų diskusiją pavadinimu  „ar tikrai čia visada taip bus, nes kažkas negerai“!