Santykių tvirtumas ir geresnis seksualinis gyvenimas


Čia kaip su vairavimu - padarius avariją, kelių eismo taisyklių knygą skaityti jau kiek per vėlu. Pridarius žalos santykiuose, knygų skaitymas bei gerųjų praktikų vykdymas neištaisys padarytos žalos. Geriausiu atveju gali padėti išmokti jos nebekartoti. Geras ir naudingas turinys vakarui. Įdomaus klausymo: https://www.youtube.com/watch?v=qBBKyJiNFhk Daug idėjų, patarimų ir minčių. Kartais radikalių, o vietomis ir artimų mums. O kaip jums, kviečiame spręsti patiems.

Tikime, kad nėra vienos tiesos, yra tik praktikos ir teorijos, kurios gali padėti santykių bei ryšio kūrimui.

 Pokalbių gidas!

Noriu tave isgirsti pokalbiu gidas santykiai seaksualinis gyvenimas
Noriu tave isgirsti pokalbiu gidas santykiai seaksualinis gyvenimas

Ar žinojote, komunikacija ir poros santykio tvirtinimas gali atverti kelius ir į geresnį seksualinį gyvenimą?

Psichologė Miglė Motiejūnė teigia, kad norint pasiekti susijaudinimą ir pajusti ryšį su savimi bei poroje, reikia stiprinti tarpusavio santykį, pažinti savo kūną ir sutelkti dėmesį į pojūčius. Metodai ir idėjos, kaip tai padaryti, labai sistemingai pateikti šiame sraipsnyje: https://bit.ly/3bVnzWX

Santykių eksperto Dariaus Ražausko teigimu - gaisrų gesinimas nėra ta technika, kuria reikėtų vadovautis santykiuose. Bristi iš problemų yra labai sunku ir kur kas sudėtingiau, nei rūpintis savo bei partnerio/-ės gerove kasdien. Kaip profilaktiškai tikriname sveikatą, dantis, vaikštome į sporto klubą, taip reiktų ir rūpintis savo santykiais bei jų higiena. Kalbėti, skaityti, dalyvauti mokymuose ar vaikščioti pas terapeutą.