7 idėjos Valentino dienos pramogoms namie

Karantinas ar Valentinas? O gal abu!? 

Skyrus laiko bent minimaliam apgalvojimui ir pasiruošimui, net nepakilus nuo sofos, galima susiorganizuoti romantišką ar net žaismingą šventę. Net tada, kai karantinas dar nebuvo norma, Valentino dienos šventę daugelis rinkdavosi minėti intymesnioje aplinkoje. Dažna pora pasirinkdavo romantišką vakarienę restorane, apsilankymą SPA ar kino teatro romantišką repertuarą. Nors šiandien ir esame kiek apriboti judėti iš vienos vietos į kitą ar mėgautis pramogomis mieste, sufleruojame keletą idėjų, ką veikti dviese ir kaip galima išlipti iš rutinos ir Valentino vakarą ar net visą savaitgalį paversti suartinančia pramoga.

Pokalbiu gidas zaidimas poroms zaidimo kortos poroms kortos poromsPokalbiu gidas zaidimas poroms zaidimo kortos poroms kortos poroms

Pasimėgaukite pusryčiais lovoje
Paprasti įpročiai, kaip pusryčiai tampa ypatingi įdėjus daugiau pastangų. Ant padėkliuko patiekite įvairių mėgstamų užkandžių ir perkelkite pusryčius į lovą, juk esmė slypi detalėse. Nepatingėkite paruošti gardžių užkandžių, kavos ir paserviruokite su mėgiama knyga ar žurnalu. Skirkite laiką lėtiems pusryčiams, mėgstamai knygai ir vienas kito kompanijai. Jei suktis virtuvėje nėra jūsų stiprioji pusė, užsisakykite pusryčius iš anksto. Didžiuosiuose miestuose gausu kepyklėlių tiekiančių maistą su pristatymu į namus. Taip pat pasiruošti galite iš vakaro, užkandžius skirtus patiekti šiltus, teliks lengvai pašildyti orkaitėje. 

Atsipalaiduokite su filmų maratonu
Vienas filmas? Skamba kaip eilinis penktadienio vakaras. Šiemet Valentino diena sekmadienį, lauke spaudžia šaltukas ir žvarbus vėjas, tad kodėl neleidus sau žiūrėti filmus tiek, kiek norisi? Pradėkite nuo “Romeo ir Džuljetos”, leiskitės į “Žiedų valdovo” trilogiją ar atraskite romantiškąjį filmą “Prieš saulėtekį” ir mėgaukitės vienas kito kompanija bei tingia popiete ant sofos. O gal visu savaitgaliu?  Pasiruoškite spragėsių, gardžiausių užkandžių ir pasilepinkite.


Suplanuokite žaidimų vakarą 
Valentino diena gali būti puikus metas nupūsti dulkes nuo šachmatų, neprašausite iš anksto pasirūpinę didžiule puzle ar stalo žaidimu dviems. O pasiilgusiems kokybiško laiko kartu - meilės dieną skirkite savo partnerio dar gilesniam pažinimui į kompaniją pasiėmę komunikacinį žaidimą poroms “Noriu tave išgirsti”, kartais puikiam pokalbiui reikia tik tinkamo klausimo. 100 atvirumą ir intymumą skatinančių klausimų, arbatos puodelis ar vyno taurė, keletas žvakių ir mėgiama muzika… Skamba kaip jūsų vakaras?

Išlaisvinkite menininko gyslelę 
Pamenate mokyklą ir dailės pamokas, kurių metu portretai turėjo polinkį virsti karikatūromis?  Traukite iš stalčių lapus ir spalvotus prieštukus, įsipatoginkite ir skirkite laiko vienas kito tyrinėjimui bei įamžinimui popieriaus lape. Atpalaiduojantis ir smagus laikas garantuotas, paliksiantis tikrai unikalius prisiminimus bei portretus vertus įrėminimo. Galbūt ne tobulus ir ne meno kūrinius, bet nuoširdžiu ir nepakartojamus.

Atraskite SPA malonumus namuose
Jei kitokiomis aplinkybėmis mielai Valentino savaitgalį ar dieną praleistumėte su antrąja puse SPA salone, neatsisakykite šios idėjos! Palepinkite save namuose. Atsipalaiduokite nuo streso vienas kitam atlikdami masažus. Naudokite kvapnius aliejus, sukurkite romantišką atmosferą pasitelkdami žvakes bei atpalaiduojančią muziką. Ar žinojote, kad prisilietimai skatina poros intymumą? Palepinkite savo antrąją pusę pripylę vonią, praturtinkite ją druskomis. Atraskite SPA rankoms bei pėdoms.

Leiskitės į gaminimo kartu nuotykį
Galbūt kelionės jūsų aistra?  O egzotiškų pasaulio virtuvių degustacija - viena iš pramogų?  Ispaniškoji paella su jūros gėrybėmis, itališka pica, ar tailandietiška sriuba su vištiena padės jums iškeliauti atokiausius pasaulio kampelius. Maisto gaminimas kartu - puiki veikla padedanti tvirtinti poros ryšį. Internete gausu gardžiausių ir taip išsiilgtų egzotiškų patiekalų receptų. Tereikia šiek tiek fantazijos ir paplanavimo, kokią šalį norėtumėte aplankyti per Valentino dieną, ir pabėgimas nuo kasdienybės tiesiog jūsų lėkštėje!

Praleiskite dieną be mobilaus telefono
Dažnai partnerio dėmesiu tenka dalintis su rankose nuolat įkalintu mobiliuoju telefonu. Šiemet Valentino diena savaitgalį, tad kodėl gi nepabandžius šią dieną, o gal visą savaitgalį telefoną palikti stalčiuje ir dėmesį skirti antrajai pusei? Laisvas laikas bei alternatyvių pramogų paieškos gali jus stipriai nustebinti bei dar labiau suartinti.