Privatumo politika

Lankydamiesi ir atlikdami pirkimus mūsų e-parduotuvėje pokalbiugidas.lt (MB Poklabių gidas), sutinkate su sąlygomis aprašytomis šioje privatumo skiltyje.

Kokia informacija renkama?

1. Slapukai
Apsilankius mūsų svetainėje Jūsų naršyklėje automatiškai išsaugomi slapukai (angl. cookies), kurie padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Slapukus mūsų puslapyje renka turinio valdymo platforma ir kiti trečiųjų šalių įskiepiai.
Savo naršyklės nustatymuose, galite ištrinti šiuos slapukus, tačiau kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės.
Atkreipiame dėmesį, kad mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklapius. Paspaudę nuorodą ir apsilankę kitame puslapyje turėtumėte pasidomėti jų privatumo politika ir duomenų apsaugos principais.

2. Pirkimo duomenys
Atliekant pirkimus mūsų e-parduotuvėje renkame tiesiogiai su užsakymais susijusią informaciją, kuri yra būtina užsakymams įvykdyti:
• vardas;
• pavardė;
• siuntos gavimo arba paštomato adresas;
• telefono numeris;
• elektroninio pašto adresas.

3. Informacijos naudojimas
Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:
• užsakymo suformavimui ir patvirtinimui;
• pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją;
• prekės pristatymui per trečiųjų šalių siuntų partnerius;
• renkant statistiką apie teikiamas internetines paslaugas;
• Tik su Jūsų sutikimu - tiesioginės rinkodaros tikslais siunčiant naujienlaiškius, pateikiant individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ar siunčiant pranešimus apie akcijas;
• kitais būdais tik iš anksto gavus Jūsų sutikimą.

4. Duomenų apsauga
Patvirtiname, kad svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ar pakeitimų.
Jūsų duomenis saugosime 2 metus po paskutinio Jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis.
Įsipareigojame neperduoti Jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, o susijusiems paslaugų tiekėjams suteikti tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek yra būtina konkrečiai paslaugai atlikti.

Jei Jums kiltų klausimų dėl šios privatumo politikos arba nebenorite, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, susisiekite su mumis – pokalbiu.gidas@gmail.com.