Žaidimas porai
"Noriu tave išgirsti"

Nemažai žmonių susiduria su problema, kad yra sunku reikšti savo jausmus, išsakyti savo norus. Kartais nežinome kaip, o kartais tiesiog nesuvokiame ir patys, ko iš tiesų norime, o ką dar kalbėti apie būdingą kuklumą kalbėti nepatogiomis temomis... Šios problemos aktualios daugumai, todėl sukūrėme komunikacinį žaidimą lietuvių kalba, leidžiantį lengvai ir žaismingai atvirauti santykiuose įvairiomis temomis. “Noriu tave išgirsti” - tai lyg 100 klausimų pokalbių gidas, padedantis kurti dialogą ir ieškoti gilesnio tarpusavio ryšio.

Santykių kortos skatina kalbėti nepatogiomis temomis, padeda reikšti jausmus, norus, poreikius ir yra tinkamos tiek heteroseksualioms, tiek homoseksualioms poroms. Žaidimas ruoštas konsultuojantis su psichoterapeutu.

Tai unikali dovana sau, partneriui arba dovana vestuvėms, sukursianti galimybę ne tik sutvirtinti ryšį, bet ir prasmingai bei žaismingai praleisti laiką. Todėl visai nesvarbu ar žaidžiama tiesiog dėl smalsumo, pasimatymo metu, ar bandant atviriau pažvelgti į temas, kuriomis įprastai sunku kalbėti.

 Ypatybės:

- 100 klausimų lietuvių kalba.
- Klausimai ruošti bendradarbiaujant su psichoterapeutu.
- Žaismingas, įrankis padedantis gilintis į vienas kito jausmus, norus ir veiksmus.
- Klausimai padedantys kurti atvirą dialogą.
- Pagaminta iš perdirbto popieriaus.
- Siunčiame į užsienį.

Klausimų kategorijos:

- Esminiai pažinimo klausimai (20 vnt.)
- Atvirumą skatinantys klausimai (40 vnt.)
- Intymumą kuriantys klausimai (40 vnt.)

Pavyzdžiai:

- Kaip tavo šeimoje buvo įprasta rodyti meilę? Kaip manai, kokią įtaką tai turėjo tau?
- Koks mano įprotis tave labiausiai erzina?
-
Ką galėčiau padaryti kitaip, kad paįvairinčiau mūsų seksualinį gyvenimą?
-
Kas, tavo nuomone, yra sunkiausia būnant santuokoje ar santykiuose?
-
Jeigu rytoj atsibustum priešingos lyties, kokius tris dalykus norėtum padaryti pirmiausia?

”Labai įdomūs klausimai. Prideda prieiti prie tokių temų, apie kurias net nebūtumėm sugalvoję kalbėtis. Labai dėkingi esam ir linkime daugiau tokių komunikacinių žaidimų.”

- Roberta

”Labai įdomūs klausimai, puikiai padeda prieiti prie tokių temų, apie kurias net nebūtumėm sugalvoję kalbėti. Labai dėkingi esam ir linkime kuo daugiau tokių komunikacinių žaidimų. Tik pokalbių dėka galima išspręsti ginčus, kilusius konfliktus ar tiesiog pasišnekėti ir sužinoti vienas kito nuomonę.”

- Gerda

”Mes su vyru žaidimą žaidžiame po truputį, savaitgalio vakarais prie vyno taurės, kiekvieną temą paliesdami. Išsamiai dar visų kortelių nesužaidėme, liko koks trečdalis. Tikrai patinka ir man ir vyrui, vienas kitam pasakome daug komplimentų, kurių paprastai neišsakome. Ypač nustebino klausimai kurie liečia pvz tavo vaikystę, ką pakeistum, ko pasimokei ir pan.”

- Alina

Atsiliepimai