Žaidimas porai
"Noriu mus atrasti"

Bėgant laikui, poros santykis vis keičiasi ir išgyvena įvairius etapus. Norint išlaikyti artimą ir atvirą ryšį, drauge – išsaugoti aistrą ir žaismingumą, svarbu ieškoti būdų, leidžiančių atrasti vienas kitą vis iš naujo.

Tam padės antrasis komunikacinis „Pokalbių gido“ žaidimas poroms, kuriančioms santykį jau ilgesnį laiką. Klausimai padeda atverti naujas temas pokalbiams ir patyrinėti vienas kitą bei patį poros santykį intymiau.

Santykių kortos skatina kalbėti nepatogiomis temomis, padeda reikšti jausmus, norus, poreikius ir yra tinkamos tiek heteroseksualioms, tiek homoseksualioms poroms. Žaidimas ruoštas konsultuojantis su psichoterapeutu.

Tai unikali dovana sau, partneriui arba dovana vestuvėms, sukursianti galimybę ne tik sutvirtinti ryšį, bet ir prasmingai bei žaismingai praleisti laiką. Todėl visai nesvarbu ar žaidžiama tiesiog dėl smalsumo, pasimatymo metu, ar bandant atviriau pažvelgti į temas, kuriomis įprastai sunku kalbėti.

 Ypatybės:

- 100 klausimų lietuvių kalba.
- Klausimai ruošti bendradarbiaujant su psichoterapeutu.
- Žaismingas, įrankis padedantis gilintis į poros santykį ir atrasti jį vėl iš naujo.
- Klausimai padedantys kurti atvirą dialogą.
- Pagaminta iš popieriaus turinčio ekologinius sertifikatus.
- Siunčiame į užsienį.

Klausimų kategorijos:

- Savęs pažinimo klausimai (30 vnt.)
- Atvirumą skatinantys klausimai (40 vnt.)
- Intymumą kuriantys klausimai (30 vnt.)

Pavyzdžiai:

- Ar tau sunku pasakyti žodį „myliu“? Kodėl?
- Kas šiuo metu tavo ir tavo partnerio (-ės) santykiuose sekasi tikrai gerai?
- Kaip vertini viešą jausmų demonstravimą? Kas tau priimtina, o kas – ne?
- Kokia tavo nuomonė apie kreipimąsi pagalbos į specialistus, jei santykiuose iškyla sunkumų, kurių nesiseka išspręsti dviese?
- Kaip manai, kodėl tavo partneriui (-ei) pasisekė būti su tavimi?

”Labai įdomūs klausimai. Prideda prieiti prie tokių temų, apie kurias net nebūtumėm sugalvoję kalbėtis. Labai dėkingi esam ir linkime daugiau tokių komunikacinių žaidimų.”

- Roberta

”Labai įdomūs klausimai, puikiai padeda prieiti prie tokių temų, apie kurias net nebūtumėm sugalvoję kalbėti. Labai dėkingi esam ir linkime kuo daugiau tokių komunikacinių žaidimų. Tik pokalbių dėka galima išspręsti ginčus, kilusius konfliktus ar tiesiog pasišnekėti ir sužinoti vienas kito nuomonę.”

- Gerda

”Mes su vyru žaidimą žaidžiame po truputį, savaitgalio vakarais prie vyno taurės, kiekvieną temą paliesdami. Išsamiai dar visų kortelių nesužaidėme, liko koks trečdalis. Tikrai patinka ir man ir vyrui, vienas kitam pasakome daug komplimentų, kurių paprastai neišsakome. Ypač nustebino klausimai kurie liečia pvz tavo vaikystę, ką pakeistum, ko pasimokei ir pan.”

- Alina

Atsiliepimai