Žaidimas draugams
"Pašnekesiai"

Komunikacinis žaidimas draugams “Pašnekesiai” sukurtas padėti žaismingai užmegzti ryšį naujoje kompanijoje bei leistis į gilesnius pašnekesius su artimais draugais. Nesvarbu ar laiką leidžiame prie laužo vakare, ar jaukiai vakarojame namuose, juk geriausi susitikimai su draugais yra tie, kuriuose galime atvirai pasikalbėti apie gyvenimą, pasijuokti iš susiklosčiusių situacijų ir dar geriau pažinti vienas kitą.

Komunikacinis žaidimas “Pašnekesiai” - tai puiki dovana sau arba draugams. Dėžutėje rasite 100 klausimų ir situacijų, kurie lyg pokalbių gidas pakvies į išskirtinai linksmus, atvirus ir prasmingus pokalbius.

Žaidimą draugams sudaro keturių kategorijų klausimai, suskirstyti pagal atvirumo lygius. Žaidimo korteles galima maišyti ir traukti atsitiktinės tvarkos būdu, taip įnešant daugiau netikėtumo, o naujoje kompanijoje visada galima pradėti nuo pirmosios kategorijos klausimų.

 Ypatybės:

- 100 klausimų lietuvių kalba.
- Puikiai tinka naujai ar artimų draugų kompanijai.
- Žaismingas įrankis, padedantis geriau pažinti draugus.
- Kortelės pagamintos iš perdirbto popieriaus.
- Siunčiama į užsienį.

Klausimų kategorijos:

- Žaismingi klausimai (30 vnt.)
- Pažinimo klausimai (30 vnt.)
- Atviri klausimai (20 vnt.)
- Drąsūs klausimai (20 vnt.)

Pavyzdžiai:

- Kai žiūri į veidrodį, į ką pirmiausia atkreipi dėmesį?
-
Jei visi darbai būtų vienodai apmokami ir turėtų vienodas darbo valandas, kokį darbą rinktumeisi?
-
Jei kas nors paduotų voką su tavo mirties data, ar atplėštum jį? Kodėl?
-
Ar neištikimybė visada yra priežastis nutraukti santykius? Kodėl?
-
Ar kam nors esi siuntęs (-usi) savo erotines nuotraukas?

Nerealiai geras laikas kartu su drauge buvo. Atrodo kartu nuo pirmos klasės, viską viena apie kitą žinom, bet vakar žaidžiant naujai susipažinom. Nuostabios jūsų kortelės!

- Vaiva

Noriu padėkoti už pokalbių kortelių rinkinius. Žinot, prieš Kalėdas pirkau abi. Su intencija kam nors dovanoti. Na nors vieną... Bet galiausiai pasilikau sau. Labai praskaidrino ir Kalėdų dienos sėdėjimą su šeima prie stalo.

- Kristina

Atsiliepimai