Apie išsimylėjimą

„Moterų psichika pasižymi gebėjimu kaupti ir perdirbti negatyvius emocinius išgyvenimus gan dideliais kiekiais. Nuoskaudų, pažeminimo, nepagarbos, ignoravimo, apleistumo išgyvenimų santykiuose lietuvės moterys geba prikaupti tiek, jog ne tik visi meilės kanalai "užsikemša“, bet ir savivertė, bei savigarba po kalnais emocinių šiukšlių palaidota lieka. Ir net ir tokioje situacijoje moteris tikisi, kad galų gale, kada nors, kai dar labiau pasistengs, ims ir pasijaus laiminga nelaimingoje santuokoje, "prisivers“ ir vėl mylėti savo nebemylimą vyrą.“ – neįtikėtinai vaizdingas ir iki širdies gelmių liečiantis Gyvoji Psichologija straipsnis apie „išsimylėjimo“ priežastis bei santykių apleidimą, komunikacijos ir supratimo stoką.

Dažnai kažkuris vienas imasi saviugdos, priežasčių ieškojimo ir pokyčių, tačiau kaip poroje yra du žmonės, taip ir į paieškas ir pokyčius nerti turi dviese. Tikime, kad kelias iki teigiamų pokyčių gali prasidėti nuo komunikacijos: jausmų išreiškimo, lūkesčių išsakymo, partnerio išklausymo ir paprasčiausių žodžių „noriu tave išgirsti“.

Kas dažniau inicijuoja skyrybas? Kas yra psichologinė tarša? Pilną straipsnį sukėlusį mums labai daug minčių, kviečiame skaityti tiek vyrus ir tiek moteris čia: https://bit.ly/3afod0k

Pokalbių gidas

Moterys psichologija sveikata Pokalbiu gidas Santykiai
Moterys psichologija sveikata Pokalbiu gidas Santykiai