Dovanų idėjos vestuvių proga

Vestuvės yra ypatinga šventė, pripildyta meilės ir pasidalijimo akimirkų. Be nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų, tradiciškai į vestuves svečiams nešantis ir dovaną jaunavedžiams, dažnai kyla klausimai - “Ką padovanoti jauniesiems”? “Kaip pateikti pačią vestuvinę dovaną”?

Nors piniginė dovana yra labai populiari ir praktiška, kartais norima pridėti papildomą akcentą, kuris išreikštų individualų dėmesį jauniesiems. Siūlome keletą idėjų, kaip sukomplektuoti ar pateikti dovaną vestuvių proga.

Romantiško ‘pabėgimo’ kartu kuponas

Duokite jauniesiems galimybę atsipalaiduoti po vestuvių šurmuliu ir pradėti bendrą gyvenimą romantiškame ‘pabėgime” į namelį gamtos apsuptyje ar spa. Galite įsigyti kuponą arba dovanų kortelę, kuri suteiks jiems galimybę išsirinkti norimą kelionės vietą patiems.

Fotosesijos dovanų kuponas

Tai ne tik išskirtinė dovana jauniesiems, bet ir įamžintos svarbiausios akimirkos. Svarbiausias patarimas būtų ieškoti fotografo, kurio stilius atrodo patraukliausiai ir dovanų kuponas turi ilgą galiojimo laiką.

Mėnesio ar metų prenumerata

Atpažįstame, kad pradėjus bendrą gyvenimą, dažnai reikia įvairių daiktų ar paslaugų. Pasidomėkite, ar yra prenumeratų pasiūlymų, tokių kaip žurnalai arba seksualių produktų rinkiniai kas mėnesį, kuriuos galėtų gauti jaunavedžiai. Tai praktiška dovana jauniesiems, kuri ne tik praturtins jų gyvenimą, bet ir primins apie jus kas mėnesį.

Kursai

Jei žinote, kad jaunavedžiai domisi tam tikra veikla arba nori tobulinti savo įgūdžius, dovanokite jiems mokymo kursų pasiūlymą. Tai gali būti maisto gaminimo pamokos, šokio ar sporto kursai, kalbos arba meno užsiėmimai. Ši dovana padės jiems praleisti laiką kartu ir atrasti naujas bendras pomėgius.

Komunikacinis žaidimas poroms

Unikali vestuvių dovana jauniesiems, kuri suteiks galimybę dar labiau suartėti tiek medaus mėnesyje, tiek po jo. Klausimai padeda jaunavedžiams panirti į vienas kito pasaulį bei pakalbėti atviriausiomis ir intymiausiomis temomis žaisminga forma.

Svarbiausia atsiminti, kad dovanos turi būti pritaikytos jaunavedžių asmenybėms ir poreikiams. Nors pinigai gali būti labai naudingi naujai šeimai, greta supakuotos simboliškos ir apgalvotos dovanos atskleidžia jūsų rūpestį ir meilę.