Naujos patirtys - tinklalaidė

Begalo džiaugiuosi, kad mano verslo partnerė Julija sutinka leistis kartu į avantiūras! Taip saulėtą antradienio dieną, abi ištrūkusios iš savo įprastų darbų susitikome Vilniuje. Jautėme tikrai lengva jauduliuką, drąsinome viena kita sakydamos, kad tai netiesioginis eteris, todėl galime klysti, kad tai labiau lyg pokalbis su draugu.

Susitikusios valandžiuke prieš, pradėjome dalintis, ką norėtume pasakyti pokalbyje ir žinojome, kad tikrai paklausk kaip viskas prasidėjo. Apie šį atsakymą diskutavome ganėtinai ilgai suskaičiavome, kad mūsų pažintis greitai švęs dešimtmetį, tad paieškos akimirkos, kuomet mūsų draugystė pradėjo taip smarkiai augti, kiek užtruko...abi priėjome išvados, kad panašiu laiku nutrūkę labai brangūs santykiai mus suartino. Įdomu, kad tuo metu buvusi labai sunki patirtis, po dviejų metų įvairiausių norų ir įvykių dėka atvedė iki bendro projekto apie santykius ir komunikaciją!

Pokalbis su Dainiumi buvo labai organiškas, abi išėjome pakylėtos! Malonų jaudulį keliančios naujos patirtys labai praturtina gyvenimą! Pokalbyje kalbėjome labai daug apie santykius - romantinius santykius su partneriais, mūsų kaip draugių ir verslo partnerių santykį, apie santykių kortelių kūrimą, pasidalinome labai daug asmeniškų istorijų. Dėkojame Dainiui už erdvę dalintis, o "Ką darai, daryk gerai" tinklalaidę jau galite perklausyti, paspaudę žemiau esantį mygtuką!

Artėjant pirmiems “Pokalbių gido” veiklos metams jaučiau, kiek daug vidinio augimo įvyko, kiek daug atsirado naujos patirties... ir viskuo jau labai norėjosi pasidalinti. Todėl pradėjau galvoti, kad labai norėčiau pasidalinti mintimis tinklalaidėje!

Pirmas žmogus apie kurį pagalvojau buvo Dainius Jakučionis.

Būtent jis prisidėjo prie komunikacinio žaidimo poroms “Noriu tave išgirsti” išleidimo dar pirmuose jo ruošimo žingsniuose. Tuo metu, kai startavome su “Pokalbių gido” projekto idėja turėjome norą, kad tai būtų ne tik žaisminga priemonė leistis į kartais nepatogius, bet labai reikalingus pokalbius, bet kartu, kad tai būtų naudinga priemonė, todėl konsultacijos su psichoterapeautu buvo mūsų tikslas! Bendrauti su Dainiumi nuo pat pradžių buvo labai paprasta, tad tam, kam ruošėmės, geresnės kompanijos ir pašnekovo negalėjome turėti.