Pasimatymai. Dugnas

"Tai buvo santykiai dėl sekso. Su žmogumi, su kuriuo vertybės skyrėsi per šviesmetį. Jį sutikau man labai sunkiu metu, po ilgų santykių griūties, o nauji santykiai nesimezgė. Dar prisidėjo lietingas ruduo, daug vienatvės ir viską vainikavęs šilumos bei artumo troškimas.🤦‍♀️

Nors jis buvo miesto vaikis, tačiau suvokimas apie moterį buvo, kad ji reikalinga seksui ir maistui gaminti. Ir dar vaikams, žinoma. Pradžioje galvojau, kad jis juokauja, tačiau ilgiau pabuvus supratau, kad nelabai...sunkiai patikėjau, kad jaunų žmonių tarpe dar egzistuoja toks siauras požiūris.

Vis dėlto vieną dieną išsigandau, kad realiai taip nepastebėtai galiu priprasti prie dėmesio ir prie vidutiniško santykio su žmogumi, vidutiniškų pokalbių, vidutiniško sekso. Kad bėgdama nuo vienatvės, kuri tikrai nėra smagi, ieškau kaip ją užpildyti. Nors kartais net būdama pas jį pagalvodavau, o ką aš čia veikiu? Labiausiai išsigandau minties, kad atsipeikėjusi po kokių 5 metų vis dar būdama su juo.Tokios mintys, paskatino viską nutraukti.

Jis dar kuris laiko nesuprato, kad tai pabaiga.

Tik pasibaigus santykiams (nežinau ar noriu juos taip vadinti) supratau, kad būdama juose baudžiau save ir tai buvo mano dugnas. Kartais žinoti savo dugną nėra blogai. Po kelių mėnesių supratau, kad gera knyga ir vibratorius mano vakarams gali duoti daugiau kokybiško turinio.

Nepaisant to, kaip norėjosi artumo, mano feministinė pusė negalėjo ilgai būti su tokiu žmogumi, net jei buvimo kartu priežastis buvo tik abipusis malonumas - seksas. Kuris deja, nebuvo toks malonus. Turėdamas siaurą suvokimą jis negirdėjo mano poreikių, negerbė mano norų ir ribų. Galvoje turėjo daug senų stereotipų apie moteris ir santykius. Žinoma ir moters diena jam buvo tarybinė šventė, kuomet reikia dovanoti gėles. O iš tiesų juk dienos esmė ir prasmė daug gilesnė. Todėl tiesiog noriu palinkėti moterims daugiau gyventi pagal pajautimą, labiau rūpintis savimi, išmokti brėžti ribas ir pastovėti už savo vertybes ir tiesas!"


Pokalbių gidas