Pasimatymai. Noriu būti "cool kid"

Pasimatymai-istorijos-santykiai-tinder-motociklai-pokalbiu-gidas
Pasimatymai-istorijos-santykiai-tinder-motociklai-pokalbiu-gidas

TIk po kelių akimirkų ši mintis mane nupurtė. Pagalvojau wow ar aš tikrai noriu pasisavinti partnerio pasiekimus lyg savus? Dažnai moteris žiniasklaidoje tituluojama kaip krepšininko žmona, sėkmingo verslininko žmona ir t.t. Bet tai nieko nepasako apie ją pačią. Žinau, kad sakoma jog už kiekvieno sėkmingo vyro stovi jį palaikanti moteris. Galbūt taip ir yra. Bet kažkaip aš visai nejaučiau, kad tai tiktų man. Tada ir supratau, kad man nereikia “cool” vaikino, kad dėl to jausčiausi gerai, aš pirmiau noriu pati būti “cool kid”! Noriu pati turėti hobius ir užsiimti veiklomis, nuo kurių kaifuočiau ir jausčiausi gerai, bei galėčiau savimi didžiuotis! 😍

Tai buvo svarbiausia suvokimas iš šios pažintis.

Žinoma, mes susitikome. Bet...jis gyvai atrodė kiek kitaip negu nuotraukose ir viduje pajutau, kaip norėčiau tiesiog praeiti apsimesdama, kad tai ne aš ta mergina, kurios jis laukia. Deja, esu per daug gera ir empatiška, bei nenorėjau traumuoti žmogaus todėl jo nepraėjau. Dažnai susitikdavau su vaikinais pasivaikščioti po parką, jau turėjau savo maršrutą, kuris trunka 40 min., 60 min. arba 90 min. Priėjusi trumpiausią atkarpą pasiūliau suktis atgal, jis sako, ne tai dar paiekime toliau. Po kurio laiko situacija pasikartojo. Pravaikščiojome ganėtinai nemažai laiko. Pokalbiai buvo vidutiniai, kaip ir jausmas su žmogumi. Po pasimatymo kelias dienas pabendravome, nes aš super maloni. Jis pakvietė mane kavos - aš negalėjau, jis pakvietė kitą savaitgalį slidinėti į Druskininkus, aš nesutikau. Manau jis suprato, nes daugiau neberašė."

Pokalbių gidas

"Manau jis patraukė mano dėmesį, dėl nuotraukos, kurioje lekia laukais su motociklu ir dar vienos kur slidinėja kalnuose. Aktyvūs žmonės man visada patiko, nes ir pačiai reikia aktyvumo, kad jausčiau pilnatvę.

Jis atrodė protingas vaikinas, mokėjo taisyti lėktuvus ir motociklus, važinėjo snieglente ir veikė daug kitų įdomių dalykų. Ir pagavau save svajojančią kaip būtų fainai būti profesionalaus snieglentininko drauge ar puikaus motociklinimo...taip gražiai tai skambėjo.